JRK KLADNO

Servis

Jsme partnerem nadnárodní společnosti REWE Group pro vystavování jejich vlastních non-food produktů do regálů dceřiných společností. Projekt nyní běží na více než 1300 prodejnách ve 3 různých zemích.

Na projektu spolupracujeme od roku 2016 a postupně dochází k jeho rozšiřování. Naší úlohou je zajištění merchandiserů na doplňování zboží do regálů a bočních stojanů. Zboží obdrží prodejna na svůj sklad od centrály a my jej polepujeme národními texty (pokud na produktech chybí) a zajišťujeme správné vystavení dle plánogramu. Velkou přidanou hodnotou JRK v tomto projektu je naše vlastní obchodní činnost. Tu využíváme při přímé komunikaci s nákupčími jednotlivých společností, ve kterých se zboží vystavuje. Předáváme důležité informace pro správné nastavení dodávek a kontrolu objednávek ze strany prodejen, aby docházelo k maximalizaci obratu.

Až na výjimky nemáme vlastní doplňovače zboží, ale zajišťujeme vystavení zboží od specializovaných agentur na tuto činnost, které koordinujeme a vykonáváme nad nimi supervizi.

Česká republika

Projekt byl zahájen v roce 2016 na 80 prodejnách Billa a aktuálně probíhá na přibližně 235 prodejnách stejného řetězce. Na jednotlivých prodejnách jsou umístěny non-food produkty v bočních regálech, kterých je na prodejně dva až devět.

Slovensko

Druhou zemí, kde začala naše společnost zajišťovat tuto službu, je Slovensko, a to od března 2017. Projekt zde funguje na více než 155 prodejnách Billa a kromě vystavení v bočních regálech je vystavena část produktů také ve standardních modulech. Celkově se tak jedná na prodejnách o větší rozsah, v maximální podobě až 17 plánogramů.

Rakousko

Od března 2018 došlo k rozšíření tohoto mezinárodního projektu na přibližně 930 prodejen Billa, Billa Plus, BIPA a  Sutterlüty v Rakousku. Na prodejnách jsou produkty z kategorií domácích potřeb a malých plastových nádob umístěny do standardních modulů.
Servis
JRK KLADNO

Toto jsou internetové stránky společnosti JRK KLADNO, s.r.o., se sídlem J. Hory 1399, 272 01 Kladno, IČ: 27093514. Společnost je zápsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95742.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookie souborů, jejichž účelem je poskytování webové analýzy, statistiky návštěvnosti webových stránek a chování návštěvníků.

Více informací