JRK KLADNO
Ostatní distribuce

Ostatní sortiment

V rámci nedělní distribuce novin začala naše společnost v roce 2008 spolupracovat s vydavateli DVD. Dokázali jsme vystihnout potřeby trhu a při poklesu prodejů levných titulů jsme investovali do stojanů a dalších pozic na přednostní vystavení v řetězcích. To nás přivedlo ke spolupráci s velkými řetězci na DVD. Dodnes je naše společnost jediným dodavatelem DVD do prodejen Albert. Spolupracujeme s největšími DVD vydavateli na českém trhu, tj. společnostmi AQS a Bontonflim. Kromě DVD se naše nabídka dále rozšiřovala na dětský sortiment, dětské knihy, klasickou beletrii nebo třeba vinyly. Momentálně spolupracujeme se společnostmi Ahold CZ, Kaufland CZ/SK Tesco Stores CZ, BILLA CZ/SK, Penny Market, Globus, GECO CZ/SK a dalšími.
JRK KLADNO

Toto jsou internetové stránky společnosti JRK KLADNO, s.r.o., se sídlem J. Hory 1399, 272 01 Kladno, IČ: 27093514. Společnost je zápsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95742.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookie souborů, jejichž účelem je poskytování webové analýzy, statistiky návštěvnosti webových stránek a chování návštěvníků.

Více informací