JRK KLADNO

Ostatní distribuce

Dnes spolupracujeme s některými z obchodních řetězců na dodávkách non-food produktů z kategorie dětské kreativity, DVD, dětských knih a dalšího převážně dětského sortimentu.

Ostatní sortiment

V rámci nedělní distribuce novin začala naše společnost v roce 2008 spolupracovat s vydavateli DVD. Dokázali jsme vystihnout potřeby trhu a při poklesu prodejů levných titulů jsme investovali do stojanů a dalších pozic na přednostní vystavení v řetězcích. To nás přivedlo ke spolupráci s velkými řetězci na DVD. Dodnes je naše společnost jediným dodavatelem DVD do prodejen Albert. Spolupracujeme s největším DVD vydavatelem na českém trhu, tj. společností AQS. Kromě DVD se naše nabídka dále rozšiřovala na dětský sortiment, dětské knihy, klasickou beletrii nebo třeba vinyly. Momentálně spolupracujeme se společnostmi Albert CZ, Kaufland CZ/SK, BILLA CZ/SK, Penny Market, Globus, GECO CZ/SK, Bauhaus, Bambule a dalšími.
Ostatní sortiment

Privátní produkty

Dlouholetým partnerem naší společnosti je písecká společnost JIRI MODELS a.s. V roce 2019 jsme zahájili spolupráci na produktech vyráběných exklusivně pouze pro JRK KLADNO, s.r.o. Tato exklusivita  se vztahuje pro území České republiky a týká se prozatím dvou řad Aktivity pro chytré hlavičky a Aktivity na cesty. Většina produktů je v Disney licenci, ale kromě ní nabízíme například také Krtečka nebo nelicenční dinosaury.
Privátní produkty

Avenir

Od roku 2019 jsme partnerem německé společnosti Avenir, která se ve svém portfoliu zaměřuje na dětskou kreativitu. Po úspěšném zahájení spolupráce na prodejnách Albert, Billa CZ a Globus jsme se dohodli na exklusivním zastoupení tohoto partnera na území České republiky a Slovenska, a to s platností od roku února 2020. Spolupracujeme s obchodními řetězci v Česku i na Slovensku. V rámci této kategorie produktů se nám daří rozšiřovat náš trh odběratelů také o knihkupectví a hračkářství.
Avenir
JRK KLADNO

Toto jsou internetové stránky společnosti JRK KLADNO, s.r.o., se sídlem J. Hory 1399, 272 01 Kladno, IČ: 27093514. Společnost je zápsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95742.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookie souborů, jejichž účelem je poskytování webové analýzy, statistiky návštěvnosti webových stránek a chování návštěvníků.

Více informací