JRK KLADNO
Distribuce tisku

Doprava letáků

JRK KLADNO, s.r.o. se kromě distribuční činnosti ve své značné části věnuje také příbuzné činnosti, tj. dopravě tiskovin. Aktuálně spolupracujeme se společnostmi První novinová společnost, a.s. a Kaufland Česká republika, v.o.s. na rozvozu letáků.

Služby, které aktuálně provozujeme

Doprava letáků pro společnost První novinová společnost, a.s.
Doprava letáků pro společnost První novinová společnost, a.s.
Naše společnost začala v únoru 2015 realizovat zcela unikátní projekt propojení nedělní distribuce novin a rozvozu reklamních letáků. Jedná se o dva charakterově odlišné typy rozvozu. Na jedné straně tlak na včasný rozvoz v nočních hodinách u novin a časopisů, na druhé straně velké hmotnosti a objemy u letáků. Během let se nám v tomto směru podařilo získat velké zkušenosti. Tuto formu rozvozu letáků realizujeme aktuálně ve Středočeském, Jihočeském, Ústeckém, Libereckém, Královehradeckém, Pardubickém kraji a od března 2020 nově také v kraji Vysočina.
Doprava letáků pro společnost Kaufland Česká republika, v.o.s.
Doprava letáků pro společnost Kaufland Česká republika, v.o.s.
V roce 2017 jsme začali spolupráci s Kauflandem na rozvozu jejich letáků. Postupně jsme se ze zajištění rozvozu letáků k jejich doručovatelům v okresech Kladno, Slaný a Beroun dostali v aktuální chvíli na rozvoz letáků 24 různých obchodních domů v Praze, Středočeském kraji, Plzeňském kraji, Karlovarském kraji a Královéhradeckém kraji.
JRK KLADNO

Toto jsou internetové stránky společnosti JRK KLADNO, s.r.o., se sídlem J. Hory 1399, 272 01 Kladno, IČ: 27093514. Společnost je zápsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95742.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookie souborů, jejichž účelem je poskytování webové analýzy, statistiky návštěvnosti webových stránek a chování návštěvníků.

Více informací