JRK KLADNO

Distribuce tisku

V oboru distribuce a dopravy tiskovin se pohybujeme od roku 1997. Již od té doby jsme distributorem nedělních novin a časopisů pro vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s. (dříve Ringier a.s.), od stejného roku zajišťujeme také obchodní zastoupení pro společnost Mediaprint & Kapa. V posledních letech jsme se také stali významným partnerem na trhu dopravy letáků. V této činnosti spolupracujeme s První novinovou společností, a.s. a se společností Kaufland Česká republika v.o.s.

Nedělní distribuce

JRK KLADNO, s.r.o. je jedinou nedělní distribucí tisku na území Čech a na území kraje Vysočina zasahujeme také na Moravu.  Pro společnost CZECH NEWS CENTER a.s. zajišťujeme distribuci titulů Nedělního Blesku, Nedělního Aha! a dalších titulů převážně spojených těmito velmi silnými značkami titulů. V rámci naší distribuce zajišťujeme dodávky těchto tiskovin také do velkých obchodních řetězců po celé České republice.
Nedělní distribuce

Distribuce tisku pro společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.

JRK KLADNO, s.r.o. zahájila svou činnost v dopravě a v distribuci v roce 1997 a prvním krokem bylo obchodní zastoupení pro společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o., zabývající se distribucí tisku, v současné době převážně časopisů. V tehdejší době se jednalo o území okresu Kladno. Kromě něj v dnešní době zajišťujeme obchodní zastoupení na území okresů Benešov, Nymburk, Rakovník a části území Prahy. Od ledna 2020 probíhá pravidelný rozvoz časopisů v pondělí, ve středu, čtvrtek a v pátek ( ten jen v sudé týdny), vždy v brzkých ranních hodinách.
Distribuce tisku pro společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.

Doprava letáků

JRK KLADNO, s.r.o. se kromě distribuční činnosti ve své značné části věnuje také příbuzné činnosti, tj. dopravě tiskovin. Aktuálně spolupracujeme se společností Kaufland Česká republika, v.o.s. na rozvozu letáků.
Doprava letáků
JRK KLADNO

Toto jsou internetové stránky společnosti JRK KLADNO, s.r.o., se sídlem J. Hory 1399, 272 01 Kladno, IČ: 27093514. Společnost je zápsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95742.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookie souborů, jejichž účelem je poskytování webové analýzy, statistiky návštěvnosti webových stránek a chování návštěvníků.

Více informací