JRK KLADNO

Distribuce tisku

V oboru distribuce a dopravy tiskovin se pohybujeme od roku 1997. Již od té doby jsme distributorem nedělních novin a časopisů pro vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s. (dříve Ringier a.s.), od stejného roku zajišťujeme také obchodní zastoupení pro společnost Mediaprint & Kapa. V posledních letech jsme se také stali významným partnerem na trhu dopravy letáků. V této činnosti spolupracujeme s První novinovou společností, a.s. a se společností Kaufland Česká republika v.o.s.

Nedělní distribuce

JRK KLADNO, s.r.o. je jedinou nedělní distribucí tisku na území Čech a na území kraje Vysočina zasahujeme také na Moravu.  Pro společnost CZECH NEWS CENTER a.s. zajišťujeme distribuci titulů Nedělního Blesku, Nedělního Aha!, Nedělního Sportu a dalších titulů převážně spojených těmito velmi silnými značkami titulů. V rámci naší distribuce zajišťujeme dodávky těchto tiskovin také do velkých obchodních řetězců po celé České republice.
Nedělní distribuce

Distribuce tisku pro společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.

JRK KLADNO, s.r.o. zahájila svou činnost v dopravě a v distribuci v roce 1997 a prvním krokem bylo obchodní zastoupení pro společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o., zabývající se distribucí tisku, v současné době převážně časopisů. V tehdejší době se jednalo o území okresu Kladno. Kromě něj v dnešní době zajišťujeme obchodní zastoupení na území okresů Benešov, Nymburk, Rakovník a části území Prahy. Od ledna 2020 probíhá pravidelný rozvoz časopisů v pondělí, ve středu, čtvrtek a v pátek ( ten jen v sudé týdny), vždy v brzkých ranních hodinách.
Distribuce tisku pro společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o.

Doprava letáků

JRK KLADNO, s.r.o. se kromě distribuční činnosti ve své značné části věnuje také příbuzné činnosti, tj. dopravě tiskovin. Aktuálně spolupracujeme se společnostmi První novinová společnost, a.s. a Kaufland Česká republika, v.o.s. na rozvozu letáků.
Doprava letáků
JRK KLADNO

Toto jsou internetové stránky společnosti JRK KLADNO, s.r.o., se sídlem J. Hory 1399, 272 01 Kladno, IČ: 27093514. Společnost je zápsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95742.

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookie souborů, jejichž účelem je poskytování webové analýzy, statistiky návštěvnosti webových stránek a chování návštěvníků.

Více informací